Soutěže a výsledky

13. Junior Grand Prix 2017

Shrnutí soutěže


V sobotu 25. 2. 2017 proběhla v Kosticích soutěž Junior Visegrad Grand Prix. Této soutěže se zúčastnily 3 státy – Česko, Slovensko a Maďarsko.

Soutěž proběhla na vysoké sportovní úrovni, nechyběli zde ani medailisté z vrcholných akcí jako ME a MS.

Závěrem bych chtěl poděkovat Armwrestling Klubu Kostice za skvěle připravenou soutěž.

 

 

On Saturday 25. 2. 2017 a “Visegrad Junior Grand Prix” Arm-wrestling Tournament took place in Kostice.

The competition hosted contestants from the Czech Republic, Slovakia, and Hungary.

It was a high level tournament as evidenced by the fact that even medalists from top events such as European and World Championships took part.

I would like to thank the Arm-wrestling Club Kostice for organizing such an excellent event.

 

Odkaz na video finálových zápasů: https://www.facebook.com/martin.ruman.75/videos/10208421253916443/

 

Výsledky


JUNIOR20 MEN LEFT 65 KG
1. TANKA ROBER. HUN
2. CHUDÍK DAVID. SVK
3. TRUBAČ JIŘÍ. CZ
4. SIMON DANIEL. HUN
5. LUKAČOVIČ ADAM. SVK
6. LAJOS BENCE. HUN

JUNIOR20 MEN LEFT 70 KG
1. LOCZI JANOS. HUN
2. KISS BENEDEK. HUN
3. BOBOCKÝ MARCEL. SVK

JUNIOR20 MEN LEFT 75 KG
1. GALAMBOS DAVID MARCEL. HUN
2. VIGH BALINT DEZSO. HUN

JUNIOR20 MEN LEFT 80 KG
1. ČELEŠ PETER. SVK
2. SZTANEK ADAM SANDOR. HUN
3. BENEDIKOVIČ ADAM. SVK
4. TABOROSI FERENC. HUN
5. MESZAROS DOMINIK. HUN
6. VILČEK IGOR. SVK

JUNIOR20 MEN RIGHT 65 KG
1. SIMON DANIEL. HUN
2. TANKA ROBER. HUN
3. TRUBAČ JIŘÍ. CZ
4. LUKAČOVIČ ADAM. SVK
5. LAJOS BENCE. HUN
6. CHUDÍK DAVID. SVK

JUNIOR20 MEN RIGHT 70 KG
1. LOCZI JANOS. HUN
2. KISS BENEDEK. HUN
3. BOBOCKÝ MARCEL. SVK

JUNIOR20 MEN RIGHT 75 KG
1. GALAMBOS DAVID MARCEL. HUN
2. VIGH BALINT DEZSO. HUN

JUNIOR20 MEN RIGHT 80 KG
1. ČELEŠ PETER. SVK
2. BENEDIKOVIČ ADAM. SVK
3. SZTANEK ADAM SANDOR. HUN
4. VILČEK IGOR. SVK
5. MESZAROS DOMINIK. HUN
6. TABOROSI FERENC. HUN

JUNIOR20 MEN RIGHT +80 KG
1. HOŽDALA MARTIN. SVK
2. SZAKALLAS ATTILA SZILARD. HUN
3. GLIVA ANDRAS ERNO. HUN
4. NEMETH JOZESEF LEVENTE. HUN
5. ŠOKA DOMINIK. SVK
6. MUCHA MILOŠ. SVK
7. HASIL BORIS. CZ
8. VASS PETER. HUN

JUNIOR20 WOMEN LEFT 55 KG
1. MAGUŠÍNOVÁ KRISTÍNA. SVK
2. KERNOVÁ LENKA. SVK
3. HORGOS DORINA. HUN

JUNIOR20 WOMEN LEFT 60 KG
1. SOJKOVÁ MARTINA. SVK
2. AJPEKOVÁ BARBARA. SVK
3. VERBOCZKI LUCA. HUN
4. RAŠLÍKOVÁ TEREZA. SVK
5. GALFFY ANNA SOFIA. HUN

JUNIOR20 WOMEN LEFT +60 KG
1. LIŠKOVÁ KLAUDIA. SVK
2. POLYAK ADEL. HUN
3. VALOVÁ TEREZIE. CZ
4. KOPANIČOVÁ IVA. CZ

JUNIOR20 WOMEN RIGHT 55 KG
1. MAGUŠÍNOVÁ KRISTÍNA. SVK
2. KERNOVÁ LENKA. SVK
3. HORGOS DORINA. HUN

JUNIOR20 WOMEN RIGHT 60 KG
1. AJPEKOVÁ BARBARA. SVK
2. VERBOCZKI LUCA. HUN
3. SOJKOVÁ MARTINA. SVK
4. GALFFY ANNA SOFIA. HUN

JUNIOR20 WOMEN RIGHT +60 KG
1. LIŠKOVÁ KLAUDIA. SVK
2. POLYAK ADEL. HUN
3. VALOVÁ TEREZIE. CZ
4. KOPANIČOVÁ IVA. CZ
JUNIOR21 MEN LEFT 65 KG
1. TANKA ROBER. HUN
2. CHUDÍK DAVID. SVK
3. TRUBAČ JIŘÍ. CZ
4. SIMON DANIEL. HUN
5. LUKAČOVIČ ADAM. SVK
6. LAJOS BENCE. HUN

JUNIOR20 MEN LEFT 70 KG
1. LOCZI JANOS. HUN
2. KISS BENEDEK. HUN
3. BOBOCKÝ MARCEL. SVK

JUNIOR20 MEN LEFT 75 KG
1. GALAMBOS DAVID MARCEL. HUN
2. VIGH BALINT DEZSO. HUN

JUNIOR20 MEN LEFT 80 KG
1. ČELEŠ PETER. SVK
2. SZTANEK ADAM SANDOR. HUN
3. BENEDIKOVIČ ADAM. SVK
4. TABOROSI FERENC. HUN
5. MESZAROS DOMINIK. HUN
6. VILČEK IGOR. SVK

JUNIOR20 MEN LEFT +80 KG
1.HOŽDALA MARTIN, SVK
2.ŠOKA DOMINIK, SVK
3.NEMETHJOZESEF LEVENTE, HUN
4.SZAKALLAS ATILLA SZILARD, HUN
5.MUCHA MILOŠ, SVK
6.PETER VASS, HUN
7.FARKAS ISTVAN, HUN
8.HASIL BORIS, CZ
9.GLIVA ANDRAS ERNO, HUN

JUNIOR20 MEN RIGHT 65 KG
1. SIMON DANIEL. HUN
2. TANKA ROBER. HUN
3. TRUBAČ JIŘÍ. CZ
4. LUKAČOVIČ ADAM. SVK
5. LAJOS BENCE. HUN
6. CHUDÍK DAVID. SVK

JUNIOR20 MEN RIGHT 70 KG
1. LOCZI JANOS. HUN
2. KISS BENEDEK. HUN
3. BOBOCKÝ MARCEL. SVK

JUNIOR20 MEN RIGHT 75 KG
1. GALAMBOS DAVID MARCEL. HUN
2. VIGH BALINT DEZSO. HUN

JUNIOR20 MEN RIGHT 80 KG
1. ČELEŠ PETER. SVK
2. BENEDIKOVIČ ADAM. SVK
3. SZTANEK ADAM SANDOR. HUN
4. VILČEK IGOR. SVK
5. MESZAROS DOMINIK. HUN
6. TABOROSI FERENC. HUN

JUNIOR20 MEN RIGHT +80 KG
1. HOŽDALA MARTIN. SVK
2. SZAKALLAS ATTILA SZILARD. HUN
3. GLIVA ANDRAS ERNO. HUN
4. NEMETH JOZESEF LEVENTE. HUN
5. ŠOKA DOMINIK. SVK
6. MUCHA MILOŠ. SVK
7. HASIL BORIS. CZ
8. VASS PETER. HUN

JUNIOR20 WOMEN LEFT 55 KG
1. MAGUŠÍNOVÁ KRISTÍNA. SVK
2. KERNOVÁ LENKA. SVK
3. HORGOS DORINA. HUN

JUNIOR20 WOMEN LEFT 60 KG
1. SOJKOVÁ MARTINA. SVK
2. AJPEKOVÁ BARBARA. SVK
3. VERBOCZKI LUCA. HUN
4. RAŠLÍKOVÁ TEREZA. SVK
5. GALFFY ANNA SOFIA. HUN

JUNIOR20 WOMEN LEFT +60 KG
1. LIŠKOVÁ KLAUDIA. SVK
2. POLYAK ADEL. HUN
3. VALOVÁ TEREZIE. CZ
4. KOPANIČOVÁ IVA. CZ

JUNIOR20 WOMEN RIGHT 55 KG
1. MAGUŠÍNOVÁ KRISTÍNA. SVK
2. KERNOVÁ LENKA. SVK
3. HORGOS DORINA. HUN

JUNIOR20 WOMEN RIGHT 60 KG
1. AJPEKOVÁ BARBARA. SVK
2. VERBOCZKI LUCA. HUN
3. SOJKOVÁ MARTINA. SVK
4. GALFFY ANNA SOFIA. HUN

JUNIOR20 WOMEN RIGHT +60 KG
1. LIŠKOVÁ KLAUDIA. SVK
2. POLYAK ADEL. HUN
3. VALOVÁ TEREZIE. CZ
4. KOPANIČOVÁ IVA. CZ

 

Výsledky týmů:


1. HUNGARY 199 pts.
2. SLOVAKIA 186 pts.
3. CZECH REPUBLIC 29 pts.

 
17342292_1630840716944080_1686283371_o
AWK Kostice

Napsat komentář

Přihlášení

Vytvořit účet