Soutěže a výsledky

Otevřené mistrovství ČR v armwrestlingu 2016

12294695_968122173265427_2804168749537763821_n

Výsledky otevřeného MČR 2016 a Velké ceny Podivína:


JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG
1. VALA ROBERT. AWK KOSTICE
2. ŽIŽLAVSKÝ ZDENĚK. AWK KOSTICE
3. TUČEK DOMINIK. AWK KOSTICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG
1. VALA ROBERT. AWK KOSTICE
2. TUČEK DOMINIK. AWK KOSTICE
3. ŽIŽLAVSKÝ ZDENĚK. AWK KOSTICE

SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA
2. VALA ROBERT. AWK KOSTICE
3. DUBSKÝ MARTIN. AWK MILOVICE
4. TUČEK DOMINIK. AWK KOSTICE
5. ŽIŽLAVSKÝ ZDENĚK. AWK KOSTICE

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. HRDLIČKA RADEK. AWK DOBRUŠKA

SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. STEZKA RUDOLF. AWK DOLNÍ BOUSOV
2. HRDLIČKA RADEK. AWK DOBRUŠKA
3. KOTRBA VÁCLAV. JEDNOTLIVCI
4. KORBER JIŘÍ. AWK PRAHA
5. TICHÁNEK ROMAN. JEDNOTLIVCI
6. CHOVANEČEK ABDON. AWK HLUK

SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. TOPOLCHAN VIACHESLAV. AWK PRAHA
2. LITOMISKÝ PETR. AWK PRAHA
3. FIŠER LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
4. SELIX RADEK. AWK PRAHA
5. LUKAČIK JOSEF. AWK KLATOVY
6. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK MILOVICE
7. HOLEČEK TOMÁŠ . AWK BROUMOV

SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. SUSSER PETR. AWK PODIVÍN
2. SVAČINA ROSTISLAV. AWK PODIVÍN
3. HYRŠAL MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
4. ŠTŮSEK JAROSLAV. AWK HLUK
5. SMOLEN RICHARD. AWK PRAHA
6. BĚLUNEK JAROMÍR. NOVÝ JIČÍN
7. STEJSKAL PAVEL . AWK PODIVÍN
8. DITTRICH JOSEF. AWK BROUMOV
9. HAVIGER MICHAL. AWK KOSTICE
10. LEHEJČEK MATYÁŠ. AWK PRAHA
11. SLABÝ MARTIN. AWK KOSTICE

SENIOR MEN LEFT 105 KG
1. VLK OTTO. JEDNOTLIVCI
2. SVAČINA RADEK. AWK PODIVÍN
3. ROUŠAR JAN. JEDNOTLIVCI
4. POHUNEK JIŘÍ. AWK PRAHA
5. KAŇA BRONISLAV. AWK KOSTICE
6. STUDÉNKA ALEŠ. AWK HLUK

SENIOR MEN LEFT +105 KG
1. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK
2. VODÁK MARTIN. AWK HLUK
3. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV

SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA
2. DUBSKÝ MARTIN. AWK MILOVICE
3. VALA ROBERT. AWK KOSTICE
4. TUČEK DOMINIK. AWK KOSTICE
5. ŽIŽLAVSKÝ ZDENĚK. AWK KOSTICE

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. HRDLIČKA RADEK. AWK DOBRUŠKA
2. VALUT PATRIK . AWK PRAHA

SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. STEZKA RUDOLF. AWK DOLNÍ BOUSOV
2. KORBER JIŘÍ. AWK PRAHA
3. CHOVANEČEK ABDON. AWK HLUK
4. HRDLIČKA RADEK. AWK DOBRUŠKA
5. KOTRBA VÁCLAV. JEDNOTLIVCI
6. TICHÁNEK ROMAN. JEDNOTLIVCI
7. FRANTA TOMÁŠ. AWK HLUK

SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. TOPOLCHAN VIACHESLAV. AWK PRAHA
2. LUKAČIK JOSEF. AWK KLATOVY
3. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK MILOVICE
4. FIŠER LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
5. LITOMISKÝ PETR. AWK PRAHA
6. ČERNÝ LUKÁŠ. AWK KLATOVY
7. HOLEČEK TOMÁŠ . AWK BROUMOV
8. SELIX RADEK. AWK PRAHA

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. HYRŠAL MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
2. SVAČINA ROSTISLAV. AWK PODIVÍN
3. ŠTŮSEK JAROSLAV. AWK HLUK
4. BĚLUNEK JAROMÍR. NOVÝ JIČÍN
5. SMOLEN RICHARD. AWK PRAHA
6. SLABÝ MARTIN. AWK KOSTICE
7. LEHEJČEK MATYÁŠ. AWK PRAHA
8. DITTRICH JOSEF. AWK BROUMOV
9. HAVIGER MICHAL. AWK KOSTICE
10. STEJSKAL PAVEL . AWK PODIVÍN

SENIOR MEN RIGHT 105 KG
1. SVAČINA RADEK. AWK PODIVÍN
2. VLK OTTO. JEDNOTLIVCI
3. ROUŠAR JAN. JEDNOTLIVCI
4. STUDÉNKA ALEŠ. AWK HLUK
5. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA
6. POHUNEK JIŘÍ. AWK PRAHA
7. KAŇA BRONISLAV. AWK KOSTICE

SENIOR MEN RIGHT +105 KG
1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV
2. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK
3. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA
4. VODÁK MARTIN. AWK HLUK

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. VLK OTTO. JEDNOTLIVCI
2. STUDÉNKA ALEŠ. AWK HLUK
3. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA
4. SVAČINA RADEK. AWK PODIVÍN
5. BĚLUNEK JAROMÍR. NOVÝ JIČÍN
6. ŽIŽLAVSKÝ ZDENĚK. AWK KOSTICE
7. SLABÝ MARTIN. AWK KOSTICE
8. SVAČINA ROSTISLAV. AWK PODIVÍN
9. TOPOLCHAN VIACHESLAV. AWK PRAHA
10. TUČEK DOMINIK. AWK KOSTICE
11. STEJSKAL PAVEL . AWK PODIVÍN
12. HAVIGER MICHAL. AWK KOSTICE

JUNIOR18 WOMEN LEFT +55 KG
1. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWK HLUK
2. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE
3. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +55 KG
1. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWK HLUK
2. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE
3. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. ZACPALOVÁ MARTA. AWK KLATOVY
2. MUSILOVÁ ANDREA. AWK PODIVÍN
3. SURÁ DANA. AWK PODIVÍM
4. BARKÓCIOVÁ NIKOL. AWK KOSTICE

SENIOR WOMEN LEFT +60 KG
1. NAVRÁTILOVÁ LENKA. AWK HLUK
2. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE
3. KUČEROVÁ MARTA. AWK PRAHA
4. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE
5. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. ZACPALOVÁ MARTA. AWK KLATOVY
2. SURÁ DANA. AWK PODIVÍM
3. MUSILOVÁ ANDREA. AWK PODIVÍN
4. BARKÓCIOVÁ NIKOL. AWK KOSTICE

SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG
1. NAVRÁTILOVÁ LENKA. AWK HLUK
2. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE
3. KUČEROVÁ MARTA. AWK PRAHA
4. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE
5. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE

Výsledky klubů:


1. AWK Praha
2. AWK Hluk
3. AWK Kostice

Přihlášení

Vytvořit účet