Soutěže a výsledky

Velká cena Podivína 2015

Výsledky

NOVICE MEN LEFT 75 KG

  1. KOTRBA VÁCLAV. JEDNOTLIVCI
  2. TISOŇ MARCEL. JEDNOTLIVCI
  3. FURMAN OLEKSANDR. JEDNOTLIVCI
  4. SELIX RADEK. AWK PRAHA
  5. BORÝSEK JAKUB. AWC HLUK

 

NOVICE MEN LEFT 95 KG

  1. SMOLEN RICHARD. AWK PRAHA
  2. KUČERA VLADIMÍR. AWK SOKOL PODIVÍN
  3. STEJSKAL PAVEL. AWK SOKOL PODIVÍN
  4. OHLÍDAL VOJTĚCH. JEDNOTLIVCI
  5. LINHART FRANTIŠEK. AWK INDOSS PLZEŇ
  6. KOZÁK ONDŘEJ. AWK INDOSS PLZEŇ
  7. NEJEDLÝ PAVEL. JEDNOTLIVCI

 

NOVICE MEN LEFT +95 KG

  1. SLAVÍK JAN. AWK VALAŠSKO
  2. SATORIE LUKÁŠ. AWK KNĚŽICE
  3. PFEFFER FILIP. AWC HLUK

 

NOVICE MEN RIGHT 75 KG

  1. KOTRBA VÁCLAV. JEDNOTLIVCI
  2. FRANTA TOMÁŠ. AWC HLUK
  3. TISOŇ MARCEL. JEDNOTLIVCI
  4. GRIEBLER JAN. AWK SOKOL PODIVÍN
  5. TICHÁNEK ROMAN. JEDNOTLIVCI
  6. SELIX RADEK. AWK PRAHA
  7. BORÝSEK JAKUB. AWC HLUK
  8. FURMAN OLEKSANDR. JEDNOTLIVCI

 

NOVICE MEN RIGHT 95 KG

  1. SMOLEN RICHARD. AWK PRAHA
  2. KUČERA VLADIMÍR. AWK SOKOL PODIVÍN
  3. OHLÍDAL VOJTĚCH. JEDNOTLIVCI
  4. LINHART FRANTIŠEK. AWK INDOSS PLZEŇ
  5. NEJEDLÝ PAVEL. JEDNOTLIVCI
  6. KOZÁK ONDŘEJ. AWK INDOSS PLZEŇ

 

NOVICE MEN RIGHT +95 KG

  1. DITTRICH JOSEF. JEDNOTLIVCI
  2. SATORIE LUKÁŠ. AWK KNĚŽICE
  3. SLAVÍK JAN. AWK VALAŠSKO
  4. PFEFFER FILIP. AWC HLUK

 

JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG

  1. VALA ROBERT. AWK KOSTICE
  2. TUČEK DOMINIK. AWK KOSTICE
  3. IVIČIČ MICHAL. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  4. FOLBER FILIP. AWK KOSTICE
  5. ŽIŽLAVSKÝ ZDENĚK. AWK KOSTICE
  6. KONRÁD JOSEF. AWK KOSTICE
  7. FLORIÁN MARTIN. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  8. MAJKUT MICHAL. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE

 

JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG

  1. JANKOVÝCH LUKÁŠ. AWC HLUK
  2. TRUBAČ JIŘÍ. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 MEN LEFT +75 KG

  1. SLAVÍK JAN. AWK VALAŠSKO
  2. PFEFFER FILIP. AWC HLUK
  3. ULLRICH VOJTĚCH. AWK KNĚŽICE
  4. STRACH RADIM . AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG

  1. VALA ROBERT. AWK KOSTICE
  2. ŽIŽLAVSKÝ ZDENĚK. AWK KOSTICE
  3. TUČEK DOMINIK. AWK KOSTICE
  4. IVIČIČ MICHAL. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  5. FLORIÁN MARTIN. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  6. MAJKUT MICHAL. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  7. FOLBER FILIP. AWK KOSTICE
  8. KONRÁD JOSEF. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG

  1. JANKOVÝCH LUKÁŠ. AWC HLUK
  2. TRUBAČ JIŘÍ. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 MEN RIGHT +75 KG

  1. SLAVÍK JAN. AWK VALAŠSKO
  2. PFEFFER FILIP. AWC HLUK
  3. ULLRICH VOJTĚCH. AWK KNĚŽICE
  4. STRACH RADIM . AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE

 

SENIOR MEN LEFT 65 KG

  1. DORAZIL LUKÁŠ. AWK SOKOL PODIVÍN
  2. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA
  3. ALLAZOV ELVIN. AWK PRAHA
  4. VALA ROBERT. AWK KOSTICE

 

SENIOR MEN LEFT 70 KG

  1. SVOBODA MICHAEL. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  2. KÖRBER JIŘÍ. AWC PRAHA
  3. NEJEDLÝ LUKÁŠ. JEDNOTLIVCI
  4. TRUBAČ JIŘÍ. AWK KOSTICE
  5. BORÝSEK JAKUB. AWC HLUK

 

SENIOR MEN LEFT 75 KG

  1. HRDLIČKA RADEK. AWK DOBRUŠKA
  2. KOTRBA VÁCLAV. JEDNOTLIVCI
  3. ALAKBARLI ORKHAN. AWK PRAHA
  4. FURMAN OLEKSANDR. JEDNOTLIVCI
  5. JANKOVÝCH LUKÁŠ. AWC HLUK
  6. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE

 

SENIOR MEN LEFT 85 KG

  1. MATUŠ MICHAL. AWC HLUK
  2. LUKAČIK JOSEF. AWK INDOSS PLZEŇ
  3. TOPOLCHAN VIACHESLAV. AWK PRAHA
  4. LEHEJČEK MATYÁŠ. AWK PRAHA
  5. KAZDA PETR. AWK KNĚŽICE
  6. VLASÁK JIŘÍ. AWK KNĚŽICE
  7. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE

 

SENIOR MEN LEFT 95 KG

  1. SVAČINA ROSTISLAV. AWK SOKOL PODIVÍN
  2. PERNICKÝ LUBOMÍR. AWK VALAŠSKO
  3. VRÁBEL IGOR. AWK PRAHA
  4. LANŠPERK LUKÁŠ. AWC WARRIORS ŠUMPERK
  5. ROUŠAR JAN. JEDNOTLIVCI
  6. VRTAL MAREK. AWC HLUK
  7. HAVIGER MICHAL. AWK KOSTICE
  8. SLABÝ MARTIN. AWK KOSTICE

 

SENIOR MEN LEFT 105 KG

  1. SVAČINA RADEK. AWK SOKOL PODIVÍN
  2. POHUNEK JIŘÍ. AWK PRAHA
  3. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA

 

SENIOR MEN LEFT +105 KG

  1. TESAŘÍK DUŠAN. AWC HLUK
  2. VACULOVIČ VÁCLAV. AWC HLUK

 

SENIOR MEN RIGHT 65 KG

  1. DORAZIL LUKÁŠ. AWK SOKOL PODIVÍN
  2. ALLAZOV ELVIN. AWK PRAHA
  3. VALA ROBERT. AWK KOSTICE
  4. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA

 

SENIOR MEN RIGHT 70 KG

  1. NEJEDLÝ LUKÁŠ. JEDNOTLIVCI
  2. KÖRBER JIŘÍ. AWC PRAHA
  3. FRANTA TOMÁŠ. AWC HLUK
  4. TRUBAČ JIŘÍ. AWK KOSTICE
  5. SVOBODA MICHAEL. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  6. BORÝSEK JAKUB. AWC HLUK

 

SENIOR MEN RIGHT 75 KG

  1. HRDLIČKA RADEK. AWK DOBRUŠKA
  2. VALUT PATRIK. AWK PRAHA
  3. ALAKBARLI ORKHAN. AWK PRAHA
  4. JANKOVÝCH LUKÁŠ. AWC HLUK
  5. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE
  6. KOTRBA VÁCLAV. JEDNOTLIVCI
  7. FURMAN OLEKSANDR. JEDNOTLIVCI

 

SENIOR MEN RIGHT 85 KG

  1. LUKAČIK JOSEF. AWK INDOSS PLZEŇ
  2. MATUŠ MICHAL. AWC HLUK
  3. KAZDA PETR. AWK KNĚŽICE
  4. TOPOLCHAN VIACHESLAV. AWK PRAHA
  5. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE
  6. VLASÁK JIŘÍ. AWK KNĚŽICE
  7. LEHEJČEK MATYÁŠ. AWK PRAHA

 

SENIOR MEN RIGHT 95 KG

  1. SVAČINA ROSTISLAV. AWK SOKOL PODIVÍN
  2. VRÁBEL IGOR. AWK PRAHA
  3. PERNICKÝ LUBOMÍR. AWK VALAŠSKO
  4. BLOBNER JIŘÍ. AWK INDOSS PLZEŇ
  5. VRTAL MAREK. AWC HLUK
  6. LANŠPERK LUKÁŠ. AWC WARRIORS ŠUMPERK
  7. ROUŠAR JAN. JEDNOTLIVCI
  8. HAVIGER MICHAL. AWK KOSTICE
  9. SLABÝ MARTIN. AWK KOSTICE

 

SENIOR MEN RIGHT 105 KG

  1. SVAČINA RADEK. AWK SOKOL PODIVÍN
  2. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA
  3. POHUNEK JIŘÍ. AWK PRAHA

 

SENIOR MEN RIGHT +105 KG

  1. TESAŘÍK DUŠAN. AWC HLUK
  2. VACULOVIČ VÁCLAV. AWC HLUK

 

NOVICE WOMEN LEFT 60 KG

  1. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWC HLUK
  2. MESIÁČKOVÁ PAVLÍNA. AWK KOSTICE
  3. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE
  4. SURÁ, ST. DANA. AWK SOKOL PODIVÍN
  5. MAŠKOVÁ JITKA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

NOVICE WOMEN LEFT +60 KG

  1. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE

 

NOVICE WOMEN RIGHT 60 KG

  1. MESIÁČKOVÁ PAVLÍNA. AWK KOSTICE
  2. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWC HLUK
  3. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE
  4. MAŠKOVÁ JITKA. AWK SOKOL PODIVÍN
  5. SURÁ, ST. DANA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

NOVICE WOMEN RIGHT +60 KG

  1. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55 KG

  1. SURMANOVÁ SANDRA. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  2. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWC HLUK
  3. MIKULICOVÁ VĚRA. AWK SOKOL PODIVÍN
  4. JANDOVÁ MICHAELA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT +55 KG

  1. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE
  2. KUPKOVÁ DENISA. AWK SOKOL PODIVÍN
  3. KUPKOVÁ DARINA. AWK SOKOL PODIVÍN
  4. MESIÁČKOVÁ PAVLÍNA. AWK KOSTICE
  5. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG

  1. SURMANOVÁ SANDRA. AWC SOKOL ŽIDLOCHOVICE
  2. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWC HLUK
  3. MIKULICOVÁ VĚRA. AWK SOKOL PODIVÍN
  4. JANDOVÁ MICHAELA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +55 KG

  1. MESIÁČKOVÁ PAVLÍNA. AWK KOSTICE
  2. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE
  3. KUPKOVÁ DENISA. AWK SOKOL PODIVÍN
  4. KUPKOVÁ DARINA. AWK SOKOL PODIVÍN
  5. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

 

SENIOR WOMEN LEFT 55 KG

  1. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWC HLUK
  2. MIKULICOVÁ VĚRA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG

  1. VOJTKOVÁ LENKA. AWC HLUK
  2. SURÁ DANA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

SENIOR WOMEN LEFT +65 KG

  1. NOSKOVÁ GABRIELA. JEDNOTLIVCI
  2. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE

 

SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG

  1. KRÚZOVÁ NIKOLA. AWC HLUK
  2. MIKULICOVÁ VĚRA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG

  1. VOJTKOVÁ LENKA. AWC HLUK
  2. SURÁ DANA. AWK SOKOL PODIVÍN

 

SENIOR WOMEN RIGHT +65 KG

  1. NOSKOVÁ GABRIELA. JEDNOTLIVCI

2. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE

Přihlášení

Vytvořit účet