Soutěže a výsledky Výsledky

Výsledky MČR 2022 – Podivín

Mistrovství České republiky v armwrestlingu 2022, 11. 6. Podivín

V jihomoravském Podivíně se 11.6. konalo Mistrovství České republiky. Diváci se mohli těšit z krásných zápasů a že jich nebylo málo. O tituly bojovalo celkem 74 sportovkyň a sportovců z 16 klubů. Mezi soutěžícími se také představili čerství medailisté z evropského šampionátu Adam Číp, Jaroslav Sládek, Ondřej Raška, Šimon Polák, Václav Vaculovič a další reprezentanti jako Tomáš Pultr, Viktor Kerel, Jaromír Bělunek.

V rámci letošního MČR také proběhla Velká cena Podivína, kterou vyhrává nejúspěšnější klub v seniorských kategoriích. Letos si putovní pohár Velké ceny Podivína odváží sportovci do Hluku. Výsledky jednotlivých kategorií můžete najít níže.

Gratulujeme všem medailistů. Děkujeme také všem účastnicím a účastníkům, divákům ale také realizačnímu týmu a rozhodčím.

Poděkování patří také partnerům soutěže:

Jihomoravský kraj www.jmk.cz

Amix Nutrition CZ/SK www.amix-nutrition.cz

Nutricius www.nutricius.cz

Město Podivín www.podivin.cz

TJ Sokol Podivín sokolpodivin.estranky.cz

alca drain www.alcadrain.cz/

Vinařství u Kapličky www.vinarstviukaplicky.cz

Hamé www.hame.cz

K&F Josh www.kfjosh.com/

Mikro Trading www.mikrotrading.cz

Alba https://alba.cz/

Vinařství Vrbice Bočko www.vinarstvibocko.cz

BSTAV Podivín www.bstavpodivin.cz

Stillus www.stillus.cz

Výsledky:

JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG

  1. KANALAŠ TOMÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
  2. POLÁK MATOUŠ. AWK HLUK

JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG

  1. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  2. TOMAN JAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  3. POPFALUSHI KONSTIANTYN. TJ NOVÝ JIČÍN
  4. ŠENK DAVID. AWK PODIVÍN
  5. CSÁPAI DOMINIK. AWK PODIVÍN
  6. HUK MATYÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

JUNIOR18 MEN LEFT 85 KG

  1. BARTOŠ MILOSLAV. JEDNOTLIVEC

JUNIOR18 MEN LEFT +85 KG

  1. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN
  2. MACÍČEK VIKTOR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  3. BARTOŠ MILOSLAV. JEDNOTLIVEC

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG

  1. KANALAŠ TOMÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
  2. POLÁK MATOUŠ. AWK HLUK

JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG

  1. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  2. TOMAN JAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  3. POPFALUSHI KONSTIANTYN. TJ NOVÝ JIČÍN
  4. CSÁPAI DOMINIK. AWK PODIVÍN
  5. ŠENK DAVID. AWK PODIVÍN
  6. HUK MATYÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

JUNIOR18 MEN RIGHT +85 KG

  1. MACÍČEK VIKTOR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  2. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN

 

SENIOR MEN LEFT 65 KG

  1. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA
  2. NOSA VIKTOR. BRNO
  3. KEREL VIKTOR. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
  4. POLÁK MATOUŠ. AWK HLUK

SENIOR MEN LEFT 75 KG

  1. PULTR TOMÁŠ. AWK PRAHA
  2. KÖRBER JIŘÍ. AWK PRAHA
  3. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  4. DORAZIL LUKÁŠ. AWK PODIVÍN
  5. HADYAK LUBOŠ. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD
  6. BAĎURA TOMÁŠ. AWK HLUK
  7. LENGÁL IGOR. AWK LANŠKROUN
  8. SVAČINA ROBIN. AWK PODIVÍN
  9. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK LABRIA

SENIOR MEN LEFT 85 KG

  1. IMRICH TOMÁŠ. AWK PRAHA
  2. SITTA TOMÁŠ. AWK PRAHA
  3. KOTRBA VÁCLAV. JEDNOTLIVEC
  4. TURŇA JAN. BRNO
  5. POLÁČEK STANISLAV. AWK PRAHA
  6. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN
  7. ZVÁRA JAKUB. AWK LANŠKROUN
  8. KNOTEK ZDENEK. AWK KOSTICE

SENIOR MEN LEFT 95 KG

  1. POLÁK ŠIMON. AWK HLUK
  2. SOBOL VLADYSLAV. JEDNOTLIVEC
  3. MIČKA TOMÁŠ. JEDNOTLIVEC
  4. BĚLUNEK JAROMÍR. TJ NOVÝ JIČÍN
  5. LUKAČIK JOSEF. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD
  6. FIALKA JAROMÍR. AWK DOLNÍ BOUSOV
  7. FOJTŮ MIROSLAV. AWK LANŠKROUN
  8. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
  9. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE
  10. SVOBODA TOMÁŠ. TJ NOVÝ JIČÍN

SENIOR MEN LEFT 105 KG

  1. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK
  2. ZÁMEČNÍK JOSEF. AWK HLUK
  3. PANTÁLEK JAKUB. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  4. VÁLEK ROMAN. TJ NOVÝ JIČÍN
  5. CINK JAN. AWK LANŠKROUN
  6. POHUNEK JIŘÍ. AWT ČERČANY
  7. KŘÍŽEK ANTONÍN. AWK KOSTICE

SENIOR MEN LEFT +105 KG

  1. VODÁK MARTIN. AWK HLUK
  2. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK
  3. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  4. SVAČINA ROSTISLAV. AWK PODIVÍN
  5. MACHOVEC MIROSLAV. AWK BROUMOV
  6. KORHEL ONDŘEJ. TJ NOVÝ JIČÍN
  7. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
  8. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  9. PUŠKA LUBOMÍR. JEDNOTLIVEC
  10. NEČESAL KAREL. JEDNOTLIVEC

SENIOR MEN RIGHT 65 KG

  1. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA
  2. KEREL VIKTOR. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
  3. NOSA VIKTOR. BRNO
  4. POLÁK MATOUŠ. AWK HLUK

SENIOR MEN RIGHT 75 KG

  1. PULTR TOMÁŠ. AWK PRAHA
  2. SVAČINA ROBIN. AWK PODIVÍN
  3. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  4. HADYAK LUBOŠ. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD
  5. BAĎURA TOMÁŠ. AWK HLUK
  6. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK LABRIA
  7. PRAŽÁK ROMAN. AWK BROUMOV
  8. LENGÁL IGOR. AWK LANŠKROUN
  9. CSÁPAI DOMINIK. AWK PODIVÍN

SENIOR MEN RIGHT 85 KG

  1. IMRICH TOMÁŠ. AWK PRAHA
  2. POLÁČEK STANISLAV. AWK PRAHA
  3. TURŇA JAN. BRNO
  4. ZVÁRA JAKUB. AWK LANŠKROUN
  5. KNOTEK ZDENEK. AWK KOSTICE
  6. SITTA TOMÁŠ. AWK PRAHA
  7. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN

SENIOR MEN RIGHT 95 KG

  1. HYRŠAL MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  2. LUKAČIK JOSEF. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD
  3. SOBOL VLADYSLAV. JEDNOTLIVEC
  4. POLÁK ŠIMON. AWK HLUK
  5. FOJTŮ MIROSLAV. AWK LANŠKROUN
  6. SVOBODA TOMÁŠ. TJ NOVÝ JIČÍN
  7. FIALKA JAROMÍR. AWK DOLNÍ BOUSOV
  8. BĚLUNEK JAROMÍR. TJ NOVÝ JIČÍN
  9. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
  10. DANĚK PETR. AWK KOSTICE
  11. VAŇOUSEK RADIM. AWK PRAHA

SENIOR MEN RIGHT 105 KG

  1. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK
  2. ZÁMEČNÍK JOSEF. AWK HLUK
  3. KUČERA DAVID. AWK PRAHA
  4. DITTRICH JOSEF. AWK BROUMOV
  5. PANTÁLEK JAKUB. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  6. CINK JAN. AWK LANŠKROUN
  7. VÁLEK ROMAN. TJ NOVÝ JIČÍN
  8. KŘÍŽEK ANTONÍN. AWK KOSTICE

SENIOR MEN RIGHT +105 KG

  1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV
  2. SVAČINA ROSTISLAV. AWK PODIVÍN
  3. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  4. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK
  5. VODÁK MARTIN. AWK HLUK
  6. PRÁČKA TOMÁŠ. AWK LANŠKROUN
  7. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
  8. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  9. KORHEL ONDŘEJ. TJ NOVÝ JIČÍN
  10. NEČESAL KAREL. JEDNOTLIVEC
  11. PUŠKA LUBOMÍR. JEDNOTLIVEC
  12. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

MASTER MEN LEFT 100 KG

  1. HYRŠAL MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  2. BĚLUNEK JAROMÍR. TJ NOVÝ JIČÍN
  3. POHUNEK JIŘÍ. AWT ČERČANY
  4. ŠTŮSEK JAROSLAV. AWK HLUK
  5. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
  6. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE

MASTER MEN LEFT +100 KG

  1. SVAČINA ROSTISLAV. AWK PODIVÍN
  2. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK
  3. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV
  4. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  5. LUKAČIK JOSEF. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD
  6. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
  7. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

 

MASTER MEN RIGHT 100 KG

  1. HYRŠAL MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
  2. BĚLUNEK JAROMÍR. TJ NOVÝ JIČÍN
  3. ŠTŮSEK JAROSLAV. AWK HLUK
  4. POHUNEK JIŘÍ. AWT ČERČANY
  5. SLÁDEK JAROSLAV. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  6. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU

MASTER MEN RIGHT +100 KG

  1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV
  2. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK
  3. SVAČINA ROSTISLAV. AWK PODIVÍN
  4. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
  5. LUKAČIK JOSEF. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD
  6. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  7. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

JUNIOR18 WOMEN LEFT +60 KG

  1. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +60 KG

  1. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK

SENIOR WOMEN LEFT +60 KG

  1. NAVRÁTILOVÁ LENKA. AWK HLUK
  2. SLOVÁKOVÁ MONIKA. AWK NOVÝ JIČÍN
  3. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK
  4. HLAVÁČOVÁ BRONISLAVA. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
  5. HAMŠÍKOVÁ PAVLÍNA. TJ NOVÝ JIČÍN
  6. JOUDALOVÁ MARTINA. AWK BROUMOV

SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG

  1. NAVRÁTILOVÁ LENKA. AWK HLUK
  2. SLOVÁKOVÁ MONIKA. AWK NOVÝ JIČÍN
  3. HAMŠÍKOVÁ PAVLÍNA. TJ NOVÝ JIČÍN
  4. NOVOTNÁ NIKOL. AWK DOLNÍ BOUSOV
  5. JOUDALOVÁ MARTINA. AWK BROUMOV
  6. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK

Napsat komentář

Naši sponzoři

Přihlášení

Vytvořit účet